Wyróżnia się pięć częstotliwości fal mózgowych. Beta, alfa theta, delta i gamma. Te fale są w ciągłym ruchu i nasz mózg nieustannie je produkuje.  Naukowcy odkryli, że poszczególne częstotliwości (zwłaszcza alfa i theta) pomagają:

Stan theta pozwala uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia

a fizycy kwantowi określają stan theta stanem geniuszu.
Nauka techniki theta jest bardzo prosta za pomocą medytacji opracowanej przez Vianne Stibal.  (ThetaHealing.com)

Na seminariach pierwszego stopnia studenci mają możliwość nauczyć się jak:

Na seminarium II stopnia dla zaawansowanych (które jest jednocześnie wymagane, jeśli chciałbyś uczestniczyć w kursie MANIFESTACJA OBFITOŚCI, ANATOMIA INTUICYJNA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA)  pracujemy z uczuciami.

To, co może zabrać całe życie do nauczenia, może być zakodowane w ciągu paru sekund. Czy wiesz , jak żyć bez lęku, złości , frustracji? To nie oznacza, że jeśli potrzebujesz odczuć strach w momencie zagrożenia, nie będziesz go posiadał. To tylko oznacza , że nie będziesz potrzebował tworzyć sytuacji pełnych strachu w życiu. U wielu osób życie z negatywnymi uczuciami i programami jest nawykiem.
Oczyszczenie programów połączonych z urazami, żalami, odrzuceniem otworzy przestrzeń w umyśle , która sprawi, że będziesz w stanie przesuwać przedmioty mentalnie (telekineza) bądź w inny , pozytywny sposób wykorzystywać energię. Naturą życia jest energią. Oczyszczenie i doładowanie energetyczne daje szybkie rezultaty poprzez zrozumienie tego, iż to, co jest tworzone, może być „odkreowane” i stworzone ponownie . Jesteśmy wspaniałymi istotami tworzącymi swoją rzeczywistość.

Innym ważnym zagadnieniem jest koncepcja siedmiu planów, która została przekazana Vianne Stibal przez Prawo Prawdy.
Siedem planów dostarcza nam zrozumienia, jak i dlaczego świat działa na fizycznym i duchowym poziomie i jak odnosi się to do nas . Na seminarium dla zaawansowanych poznajemy nie tylko szczegółową koncepcje uzdrawiania  poprzez plany egzystencji, również doświadczamy tych obszarów w celu  oczyszczenia z możliwych programów, przysiąg czy zobowiązań z poszczególnych poziomów.
Bardzo istotna i unikatowa jest praca z programami, kiedy to czyjaś świadomość była wyłączona i działał tylko podświadomy umysł (podczas operacji, traumy, gwałtu, pobicia oraz gdy osoba traci świadomość z powodu nadużycia alkoholu czy narkotyków. ) Poprzez te tzw. wolno unoszące się wspomnienia osoba odgrywa traumę w swoim obecnym świecie, kiedy usłyszy hałas, słowa lub doświadczy sytuacji podobnych do tych, które sama zaakceptowała będąc w nieświadomym stanie .
Od momentu poczęcia jesteśmy świadomi tego , co się wokół nas dzieje . Uczucia, emocje, wierzenia matki są często przenoszone na dziecko w łonie. Traumatyczne myśli, uczucia bycia niechcianym, bycia przytłoczonym mogą być odczuwane przez dziecko i mieć wpływ na jego poziom serotoniny i adrenaliny. Niektóre dzieci zaczynają jako bliźniaki, ale Natura pozwala tylko urodzić sie jednej trzeciej bliźniaków. To może powodować całkowitą samotność w bliźniaku, który pozostał. Wysyłanie miłości do dziecka w łonie – to ćwiczenie możesz praktykować na własnych rodzicach, na sobie czy na swoich dzieciach.
Na stopniu dla zaawansowanych mamy możliwość rozmowy z WYŻSZYM JA. Jest bardzo interesujące, co można zrobić poprzez Wyższe Ja – na przykład jeśli ktoś ma program, że pieniądze się go nie trzymają, może odkryć, że jego Wyższe Ja nie zna pojęcia pieniędzy.
Podczas kolejnych stopni wzrastają Twoje umiejętności, wibracje, dzięki czemu Twoje życie promienieje energią miłości, radości, harmonii, zdrowia oraz obfitości.

Seminarium drugiego  stopnia obejmuje:

Więcej w majowym numerze gazety Czwarty Wymiar – wywiad z Marianną Bartke

Nadchodzące kursy

                                      —————————————————————————— Klub ThetaHealing w Warszawie Każdy Poniedziałek godz. 17.00 – 19.00 ul. Filtrowa 71A m. 4, Warszawie ———

Klub ThetaHealing w Katowicach

godz. 17.30-19.30

ul. Stawowa 6, Szkoła Podstawowa nr 10 Koszt: 5zł Gustaw Bartyzel, tel: 885-328-732

———

Klub ThetaHealing w Gdańsku 23.03.2015 godz. 18.00 – 21.00 Gdańsk Osowa ul. Osowski Zakątek 8C/1 Koszt 8 zł Elżbieta Zagórska tel. 503 997 851